Vending

Vending ve BritaVendig Otomat Çözümleri

Aşcı Ticaret Professional OID (Türkiye Otomat ve İşletmeciler Derneği) üyesidir. Brita filtreleri vending ve otomat makinelerinde mükemmel çözümler sunmaktadır. Kireç, klor ve tat ile koku bozucu partiküller filtrelenir. Maliyetler ve servis giderler düşer.

Aşcı Ticaret vending alanında profesyonel işletme ve operatörler ile birlikte projelendirme çalışmaları yürütmektedir. Taşıma suyu ve alan depolama gibi sorunlar filtreleme önemini artırmaktadır. Dolum hesaplamaları, bardak maliyet hesaplamaları ve maliyet düşürücü çözümler Brita ürünler ile mümkün.

Müşteri memnuniyeti sağlayacak, işletme sürekliliği ve lezzet bizim için vending alanında en önemli konu gündemidir.

Brita Bypass teknolojisi

Brita filtre sistemleri akıllı Bypass teknolojisine sahip olup, suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum partikülleri, iyonlar vasıtasıyla içinden çeker ve su sertliğini düşürür. Ayrıca Brita filtre sistemi suyun içinde bulunan kurşun, bakır ve kadmiyum iyonlarını bağlar. Suda bulunan kirli – ve organik yapıdaki klor partikülleri filtreler, koku ve tat bozucu maddelerinin oranlarını düşürür. Filtre Sisteminde bulunan Bypass ayarları ile kalsiyum sertliği (su sertliği)İhtiyaç duyulan oranına göre ayarlanır, makineleri kireçten korur ve yüksek kalitede içme suyu elde edilir.

Vending ve Otomat filtreleri

Purity C Sistemler

Vending Çözümleri

Bavi Ok Minimize edilmiş yatırım masrafları
Bavi Ok Kullanım kolaylığı. Kolay ve değiştirilebilir kartuş sistemi
Bavi Ok Alan kazanımlı yatay dikey montaj olanakları
Bavi Ok Soğuk sıcak su filtreleme seçenekleri
Bavi Ok Basit montaj sistemi
Bavi Ok Ekstra klor ve tat bozucu partikül filtreleme
Bavi Ok Mükemmel içecekler için ekstra filtreleme özellikleri