Ürün Opsiyonları Ürün Opsiyonları

Purity Steam

Brita Purity Steam

Brita Purity Steam filtre sistemleri buharlı fırınlar ve buhar üreten üniteler için üretilmiş su arıtma ve filtre sistemidir. Korozyon yaşanan makinelerde ve PH dengeleyici unsuru ile mükemmel sonuçlar alınmaktadır.

Akıllı Bypass teknolojisine ile suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum partikülleri, iyonlar vasıtasıyla içinden çeker ve su sertliğini düşürür. Ayrıca Brita Steam filtre sistemleri suyun içinde bulunan kurşun, bakır ve kadmiyum iyonlarını bağlar. Suda bulunan kirli ve organik yapıdaki klor partikülleri filtreler, koku ve tat bozucu maddelerinin oranlarını düşürür. Filtre Sisteminde bulunan Bypass ayarları ile kalsiyum sertliği (su sertliği) ihtiyaç duyulan oranına göre ayarlanır, makineleri kireçten korur ve yüksek kalitede işletme suyu elde edilir.

Brita Steam filtre sistemleri dijital gösterge opsiyonlu olup ihtiyaç duyulan kapasite verileri dijital ekranda gösterir. Dijital göstergeli filtre sistemleri anlık kapasite bilgilerini aktarır ve son montaj tarihlerini belirtir ve bu şekilde en iyi filtre kontrolü sağlanır. Filtre sistemlerin ve dijital ölçümlerinin detaylı bilgilerini kullanma kılavuzlarda bulabilirsiniz.