Ürün Opsiyonları Ürün Opsiyonları

Purity Quell ST

Brita Purity Quell ST


Brita Purity Quell ST filtre sistemleri suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum partikülleri iyonlar vasıtasıyla filtreler ve su sertliğini düşürür, makineleri kireçten korur. Ayrıca filtre sistemleri suyun içinde bulunan kurşun, bakır ve kadmiyum iyonlarını bağlar. Suda bulunan kirli ve organik yapıdaki klor partikülleri filtreler, koku ve tat bozucu maddelerinin oranlarını düşürür. Filtre Sisteminde bulunan Bypass ayarları ile kalsiyum sertliği (su sertliği)İhtiyaç duyulan oranına göre ayarlanır, makineleri kireçten korur ve yüksek kalitede içme suyu elde edilir.

Brita ST filtre sistemleri dijital gösterge opsiyonlu olup ihtiyaç duyulan kapasite verileri dijital ekranda gösterir. Dijital göstergeli filtre sistemleri anlık kapasite bilgilerini aktarır ve son montaj tarihlerini belirtir ve bu şekilde en iyi filtre kontrolü sağlanır. Filtre sistemlerin ve dijital ölçümlerinin detaylı bilgilerini kullanma kılavuzlarda bulabilirsiniz.

Hijyenik sebeplerden dolayı, filtre sisteminin iç yapısında gümüş partikülleri içermektedir. İçme suyu sağlığı açısından, Dünya Sağlık Örgütün (WHO) tavsiyesi doğrultusunda suyun içinde gümüş partiküller bulundurulur. Bu Oranlar tavsiye ölçülerin dışına ender taşar. Filtrelenen suyun içinde kaliyum oranı azda olsa yükselir. Böbrek rahatsızlığı ve diyabetiz hastaları için doktorunuzun tavsiyesi doğrultusunda Filtreleri kullanınız.