Ürün Opsiyonları Ürün Opsiyonları

Purity C Finest

Brita Purity C Finest


Finest C filtre sistemleri kaliteli, sabit çay ve kahve lezzetleri sağlamak amacıyla oluşturulmuş özel bir su arıtma ve filtre sistemdir. Espresso tadına varmak, çay lezzetini sağalamak minerallere bağlıdır ve Brita Finest teknolojisi bu çözümü sunmaktadır. Korozyon yaşanan makinelerde ve PH dengeleyici unsuru ile mükemmel sonuçlar alınmaktadır.

Akıllı Bypass teknolojisine ile suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum partikülleri, iyonlar vasıtasıyla içinden çeker ve su sertliğini düşürür. Ayrıca Brita Finest filtre sistemleri suyun içinde bulunan kurşun, bakır ve kadmiyum iyonlarını bağlar. Suda bulunan kirli ve organik yapıdaki klor partikülleri filtreler, koku ve tat bozucu maddelerinin oranlarını düşürür. Filtre Sisteminde bulunan Bypass ayarları ile kalsiyum sertliği (su sertliği)İhtiyaç duyulan oranına göre ayarlanır, makineleri kireçten korur ve yüksek kalitede içme suyu elde edilir.

Hijyenik sebeplerden dolayı, filtre sisteminin iç yapısında gümüş partikülleri içermektedir. İçme suyu sağlığı açısından, Dünya Sağlık Örgütün (WHO) tavsiyesi doğrultusunda suyun içinde gümüş partiküller bulundurulur. Bu Oranlar tavsiye ölçülerin dışına ender taşar. Filtrelenen suyun içinde kaliyum oranı azda olsa yükselir. Böbrek rahatsızlığı ve diyabetiz hastaları için doktorunuzun tavsiyesi doğrultusunda Filtreleri kullanınız.