Firmamız Hakkında

Brita Professional, Aşcı Ticaret ile Brita International 2008 aralık Ayında distribütörlük anlaşması ile Türkiye'de Kemer İlçesinde Faaliyete başlamıştır. 2009 Yılında İstanbul'da Kurumsal Departman kurulmuştur ve hizmetlerini İstanbul üzerinden devam etmektedir. 160 aşkın Servis ve Satış Noktası oluşmuştur.


Mayıs 2008 itibaren Dünyaca Ünlü Firmalar ile (Electrolux, Tchibo, Komşu Fırın, Aslı Börek, İlly v.b) Kurumsal Partnerlik veya Kurumsal Çözüm Ortaklıklarına erişilmiştir ve Türkiye geneline yayılmaya başlamıştır. Referanslarımzı inceleyiniz.

Aşcı Ticaret Özgül Aşcı tarafından 1998 Yılında Saat Servis Hizmetleri ve Su Çözümleri üzerine kurulmuş bir Firmadır. Bünyesinde Çeşitli Ürünler barındırmaktadır ve Lokomotif Ürün Brita Professional'dır. Kurumsal departmanında profesyonel marketing ve çözüm uzmanları bulunmaktadır.

2017 hazırlıklar başladı: Fırın ve pişirme alanlarda yenilikler. Zincir ve kurumsal hizmetlerde aktiviteler.

Brita Professional Bayilere ve Servis ile Satış Noktalarına Türkiye Geneline Servis ve Satış Eğitimleri vermektedirler. Firmamız profesyonel Hizmetlerini her gün yenilikleri ekleyerek sürdürecektir.

Profesyonel misiniz?sloganımızla vizyonumuzu ve geleceğimize yönelik çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Felsefemiz, mükemmel hizmet, Satış sonrası memnuniyet, ve eşsiz ürün kalitesi.