Fırın

Brita ve FırınEkmeğinize Lezzet katın

Brita su filtreleri fırınları kireçten korur ve yemeklerin tadı müşterilerin memnuniyeti yüzlerinden okunur. Brita filtre sistemleri fırınlarının iç yapısını ve mekanik aksamlarını kireç, tuz ve paslardan korur.
Servis maliyetlerinizi düşürür ve sudan kaynaklanan aksaklıklara meydan vermez. Dünya'da fırın çözümleri için Eloma, Convotherm, Rational, Electrolux ve diğer Firmalar Brita'yı tercih etmektedir.
Buharlı yemek ve pasta fırınlarda yüksek ısıda kireç sorunları belirgin şekilde görülmektedir. Fırınların ön cam ve rezistanslar yapışmakta dır. Brita filtreleme ile profesyonel çözüm gerçekleşmekte olup gereken test ve denemeler için bizi arayın.

Brita Bypass teknolojisi 

Brita filtre sistemleri akıllı Bypass teknolojisine sahip olup, suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum partikülleri, iyonlar vasıtasıyla içinden çeker ve su sertliğini düşürür. Ayrıca Brita filtre sistemi suyun içinde bulunan kurşun, bakır ve kadmiyum iyonlarını bağlar. Suda bulunan kirli – ve organik yapıdaki klor partikülleri filtreler, koku ve tat bozucu maddelerinin oranlarını düşürür. Filtre Sisteminde bulunan Bypass ayarları ile kalsiyum sertliği (su sertliği)İhtiyaç duyulan oranına göre ayarlanır, makineleri kireçten korur ve yüksek kalitede içme suyu elde edilir.

Fırın Filtreleri

Purity C Sistemler  Purity ST Sistemler  

Fırın Çözümleri

Bavi Ok Minimize edilmiş yatırım masrafları
Bavi Ok Kullanım kolaylığı. Kolay ve değiştirilebilir kartuş sistemi
Bavi Ok Alan kazanımlı yatay dikey montaj olanakları
Bavi Ok Soğuk sıcak su filtreleme seçenekleri
Bavi Ok Basit montaj sistemi
Bavi Ok Ekstra klor ve tat bozucu partikül filtreleme
Bavi Ok Mükemmel içecekler için ekstra filtreleme özellikleri