Çay

ÇayÇay Kazanları ve Müşteri Memnuniyeti

Sektöründe yaşanan gelişmeler çay çözümleri için su arıtma ve filtreleme segmentin önemini arttırmıştır. Brita Filtreleri yiyecek ve içecek sektöründe çay ve gurme içecekler için özel seçenekleri sunmaktadır. Yapılan çalışmalarda mineralli suyun çayların üzerindeki etkisi ve lezzetin önemini ortaya çıkartmıştır. Demlenme çayların standardı ve içecek alanında markalaşmayı sağlayan faktörler dikkate alınmıştır. Özel gurme markaların üzerinde denemeler yürütülmektedir ve Brita su arıtma ve filtre cihazların kartuş seçimleri araştırılmaktadır.

Yapılan çalışmalarında Yeşil Çay ve Beyaz Çay alanında Türkiye'de en büyük çay koleksiyona sahip olan Nadida Ekibi www.nadida.com.tr Brita'yı tercih etmektedir ve önermektedir. Yaptıkları çalışmalarında yeşil çayın demleme ve lezzet üzerindeki etkileri olumlu sonuçlar vermiştir. Beyaz çayın aroması Brita filtre sistemleri ile dengeli ve aromatik unsurlar taşıdığı görülmektedir.

Brita filtre sistemleri akıllı Bypass teknolojisine sahip olup, suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum partikülleri, iyonlar vasıtasıyla içinden çeker ve su sertliğini düşürür. Ayrıca Brita filtre sistemi suyun içinde bulunan kurşun, bakır ve kadmiyum iyonlarını bağlar. Suda bulunan kirli – ve organik yapıdaki klor partikülleri filtreler, koku ve tat bozucu maddelerinin oranlarını düşürür. Filtre Sisteminde bulunan Bypass ayarları ile kalsiyum sertliği (su sertliği)İhtiyaç duyulan oranına göre ayarlanır, makineleri kireçten korur ve yüksek kalitede içme suyu elde edilir.

Çay Kazanı Filtreleri

Purity C Sistemler  Purity ST Sistemler  Finest C Sistemler

Çay Çözümleri

Bavi Ok Minimize edilmiş yatırım masrafları
Bavi Ok Kullanım kolaylığı. Kolay ve değiştirilebilir kartuş sistemi
Bavi Ok Alan kazanımlı yatay dikey montaj olanakları
Bavi Ok Soğuk sıcak su filtreleme seçenekleri
Bavi Ok Basit montaj sistemi
Bavi Ok Ekstra klor ve tat bozucu partikül filtreleme
Bavi Ok Mükemmel içecekler için ekstra filtreleme özellikleri