Buz

Brita ve BuzKokusuz Cam gibi Buz

Enerjinizi toplayın Brita su ve buz kalitesiyle tanışın ve profesyonelliği tadın. Günümüzde buz, gastronomi alanında önemli bir yer edinmiştir. Buzlu kahve, soğutucu içecek ve diğer tüm alanlarda önemini korumaktadır. Filtrelenmemiş su ile buz üretimi çeşitli zorluklar ve sıkıntılar beraberinde getirmektedir. Karlı buz tanecikleri, koku, kırılmalar, ve tat bozucu aromalar yiyecek ve içeceklerimizi etkilemektedir.

Brita ile filtrelenmiş su ve buz makineleri, size şeffaf, kokusuz ve lezzetli ürün sağlamaktadır. Birçok 5 yıldızlı otellerde buz makinelerinde Brita filtre sistemleri kullanılmaktadır. Su makinelerinde (Su Sebili) ve diğer içecek noktalarda Brita ürünleri yenilikçi ve profesyonel çözümler sunmaktadır. Paketlenmiş su ile buz yiyecek ve içecek çözümlerinde çeşitli zorluklar yaşanmaktadır. Hijyen, teknik, servis ve takip zorlukları maliyetleri arttırmaktadır.

Brita Bypass teknolojisi

Brita filtre sistemleri akıllı Bypass teknolojisine sahip olup, suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum partikülleri, iyonlar vasıtasıyla içinden çeker ve su sertliğini düşürür. Ayrıca Brita filtre sistemi suyun içinde bulunan kurşun, bakır ve kadmiyum iyonlarını bağlar. Suda bulunan kirli – ve organik yapıdaki klor partikülleri filtreler, koku ve tat bozucu maddelerinin oranlarını düşürür. Filtre Sisteminde bulunan Bypass ayarları ile kalsiyum sertliği (su sertliği)İhtiyaç duyulan oranına göre ayarlanır, makineleri kireçten korur ve yüksek kalitede içme suyu elde edilir. Cam gibi Buz.. Berrak Su.. Brita ile tanışın..

Buz Makineleri Filtreleri

Purity C Sistemler  Purity ST Sistemler  

Buz Makinesi Çözümleri

Bavi Ok Minimize edilmiş yatırım masrafları
Bavi Ok Kullanım kolaylığı. Kolay ve değiştirilebilir kartuş sistemi
Bavi Ok Alan kazanımlı yatay dikey montaj olanakları
Bavi Ok Soğuk sıcak su filtreleme seçenekleri
Bavi Ok Basit montaj sistemi
Bavi Ok Ekstra klor ve tat bozucu partikül filtreleme
Bavi Ok Mükemmel içecekler için ekstra filtreleme özellikleri