Bulaşık

Brita Bulaşık ÇözümleriMüşteri Memnuniyeti Işıldasın

Çizilmemiş ve lekesiz bardakları hayal edin, biz Brita profesyonel filtreleme sistemleri ile çözelim. 120'ye aşkın Türkiye'de servis noktalarımız ile bulaşık sorunları üzerinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kurumsal alanda markalaşmaya önem veren firmalar Brita Clean sistemler ile tanıştı.

Brita Clean filtre sistemleri bulaşık makinelerinde (60° C) sıcak su filtrelemeye uygun olup bekleme ve enerji maliyetlerini azaltır.

Brita bypass teknolojisi

Brita filtre sistemleri akıllı Bypass teknolojisine sahip olup, suyun içinde bulunan kalsiyum ve magnezyum partikülleri, iyonlar vasıtasıyla içinden çeker ve su sertliğini düşürür. Ayrıca Brita filtre sistemi suyun içinde bulunan kurşun, bakır ve kadmiyum iyonlarını bağlar. Suda bulunan kirli – ve organik yapıdaki klor partikülleri filtreler, koku ve tat bozucu maddelerinin oranlarını düşürür. Filtre Sisteminde bulunan Bypass ayarları ile kalsiyum sertliği (su sertliği) İhtiyaç duyulan oranına göre ayarlanır, makineleri kireçten korur ve yüksek kalitede su elde edilir.

Bulaşık Makine Filtreleri

Purity Clean

Bavi Ok Minimize edilmiş yatırım masrafları
Bavi Ok Kullanım kolaylığı. Kolay ve değiştirilebilir kartuş sistemi
Bavi Ok Alan kazanımlı yatay dikey montaj olanakları
Bavi Ok Soğuk sıcak su filtreleme seçenekleri
Bavi Ok Basit montaj sistemi
Bavi Ok Ekstra klor ve tat bozucu partikül filtreleme
Bavi Ok Mükemmel içecekler için ekstra filtreleme özellikleri